Browsing Tag

Kristian Panuci

“Epoka” Panuçi: Statistika e frikshme e sulmuesve

Kristian Panuçi ka debutuar në stolin e kombëtares shqiptare më dy shtator të vitit të kaluar, në ndeshjen ndaj  Lihteshtejnit, takim ky që u fitua falë golave të Roshit dhe Agollit. Deri më tani tekniku italian ka zhvilluar 6 ndeshje…

Panuçi zbarkon në Durrës, momenti i Gurit!

Në qershor pritet që Sindrit Guri të ftohet nga Shqipëria. Golat e realizuar deri më tani e kanë shtyrë trajnerin Kristian Panucci, i cili sot ndodhet në Shqipëri dhe nga stadiumi “Niko Dovana” do të vëzhgojë përballjen Teuta-Kukësi.…