Alimehmeti: Tirana po lëviz si duhet, për Elbasanin ka veç një zgjidhje

Krenar Alimehmeti është një figurë e njohur e futbollit tonë. Në sezonet 2007-2008, 2009-2010 dhe 2010-2011…

Analiza e Alimehmetit: Ju tregoj dy problemet e kësaj Tirane

Ish-futbollisti i Tiranës, Krenar Alimehmeti, ka komentuar situatën e ekipit kryeqytetas në emisionin “Kampionët” në “Vision…

Alimehmeti: Ky derbi kthesë për Tiranën, Mema bën gjëra të mëdha

Krenar Alimehmeti, ish-kapiteni i Tiranës, ka folur në prag të derbit të kryeqytetit, ku tha se…

Alimehmeti: Mema filozofi ndryshe nga Ze Maria, ju tregoj pse Tirana e nisi dobët kampionatin!

Këndvështrimi i Krenar Alimehmetit për situatën e Tiranës në këtë periudhë më shumë fokusohet te ritmika…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online