Browsing Tag

Kotobelli

Në pritje të ofertave: Ja formacioni i lojtarëve pa kontratë

Jemi në periudhë merkatosh. Futbollistë, agjentë, drejtorë e presidentë klubesh i janë drejtuar tavolinave të negociatave teksa përgatiten për sezonin e ri. Në krahasim me vitet e shkuara kemi një numër më të vogël lojtarësh pa kontratë.…

ZYRTARE/ Kotobelli firmos për Partizanin

Blerim Kotobelli më në fund është zyrtarizuar si futbollisti më i ri i Partizanit. Pas disa ditësh të çuditshme, me mbrojtësin e talentuar që u duk pranë Shkëndijës së Tetovës, më pas u afrua dhe thuajse u zyrtarizua me Partizanin, para se…

Kotobelli refuzon Partizanin

Me hapjen e merkatos Partizani është kthyer në një kantier ndërtimi. Ekipi i “demave” mbetet ndër skuadrat më aktive në merkato. Të kuqtë po punojnë në drejtime të ndryshme dhe nga drejtuesit e deri te stafi të gjithë janë në shërbim të…