Revolucion në strukturë, ja si ndryshon Kategoria e Parë dhe e Dytë

Në mbledhjen e sotme të Komitetit Ekzekutiv janë miratuar disa propozime për ndryshimin e strukturës së…

Të huajt “mollë sherri”, Superkupa sërish në “zheg”

Komiteti Ekzekutiv, i mbledhur sot, ka miratuar strukturën dhe skemë për Kategorinë Superiore. Nga sezoni 2019-2020…

Dënimi i Kamzës, tani u krijua një “lëmsh” tjetër

Përjashtimi i Kamzës dhe rrëzimi në Kategorinë e Dytë ka krijuar një “lëmsh” dhe gjithçka lidhet…

Duka: Do të bind shtetin të investojë në infrastrukturë, ja emrat e rinj në kombëtare

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka qenë i ftuar në emisionin “Zona Gol”…

Numri i të huajve, Komiteti Ekzekutiv vendos javën e ardhshme

Të dielën luhet finalja e Superkupës së Shqipërisë. Në fushë zbresin Skënderbeu dhe Laçi, ndërkohë që…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online