Browsing Tag

Kolasinac

Arsenali nis merkaton, firmos me yllin boshnjak

Sead Kolashinac është zyrtarisht i Arsenalit, duke i dhënë fund një historie që zvarritej prej muajsh. Ish-mbrojtësi i Shalkes kishte oferta pa fund dhe herë raportohej drejt Anglisë e herë drejt Serisë A. Tani futbollisti i lindur e…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online