Browsing Tag

Koentrao

Koentrao i bën shantazh Realit: Më paguani ose…

Fabio Koentrao është ende një lojtari i Real Madrid. Drejtuesit e ekipit spanjoll ia kanë bërë të qartë lojtarit se ai nuk është më në planet e tyre dhe e kanë përjashtuar nga stërvitja. Por, portugezi nuk pranuar që ta “heqin qafe” kaq…