Dëmtimi i radhës, “i brishti” Koman mban Bajernin në ankth

Talenti i Kingslej Koman nuk vihet në dyshim, por problemet fizike nuk po e lënë rehat…

“Është djali im, më lini të kaloj”, historia e pazakontë e mamasë së Kingslej Koman

Bajerni i Mynihut mposhti në finalen e madhe të Kupës së Gjermanisë Lajpcigun me shifrat 3-0,…

Njihuni me rekordmenin 22-vjeçar, numëron 8 tituj kampionë rresht!

Bajerni i Mynihut fitoi kampionatin për herë të 29-të në histori. Ekipi bavarez mposhti Ajntrahtin e…

VIDEO | Mjaftojnë katër minuta, Bajerni nis festën e titullit

Bajernit i kanë mjaftuar katër minuta lojë për të gjetur avantazhin kundër Ajntrahtit të Frankfurtit. Kingsli…

Kovaç qetëson gjithçka: Asnjë problem, ja si e zgjidhëm me Levën e Komanin

Gjatë stërvitjes së djeshme të Bajernit të Mynihut nuk munguan momentet e tensionit, madje situata u…

Plas keq te Bajerni, grushte sade mes dy lojtarëve

Bajerni i Mynihut arriti një fitore të madhe kundër Dortmundit në kampionat dhe u rikthye në…

Koman kryen kontrollet mjekësore, mësohet shkalla e dëmtimit

Kingsli Koman ishte heroi i Bajernit të Myniut në fitoren 2-3 përballë Augsburgut në transfertë. Francezi…

“I mallkuari” Koman, dëmtohet dhe e pret operimi

I pafat Kingslej Koman. Francezi i Bajernit të Mynihut është dëmtuar që në ndeshjen e parë…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online