Browsing Tag

Kiko Casilla

Tre vite spektator, portieri i Realit transferohet tek El Loco

Reali i Madridit e hapi merkaton e janarit me zyrtarizimin e blerjes së Brahim Diaz nga Mançester Siti, ndërkohë në dalje ende nuk ishte larguar asnjë lojtar, të paktën deri ditën e sotme, pasi tashmë është zyrtarizuar dhe largimi i parë.…