Browsing Tag

Ki-Meni Marli

VIDEO | Djali i Bob Marlit çon peshë tifozët e Ajaksit

Ajaks zhvilloi një ndeshje shumë të mirë në Champions dhe arriti të fitonte me tris golash përballë AEK-ut të Athinës. Taliafiko (dopietë) dhe Van De Bik ishin autorët e golave dhe holandezët ndodhen në kuotën e tre pikëve bashkë me…