Selmani i jep fund te Laçi, firmos në Turqi

Kategoria Superiore ka humbur një ndër portierët më të mirë të viteve të fundit. Gentian Selmani…

Starova: Kënaqësi të luash me kundërshtarë të tillë, moti më shqetëson

Sulejman Starova ka folur para gazetarëve izrealitë në prag të përballjes së nesërme ku Laçi do…

Traversa nga mesi i fushës dhe transferta në Izrael, Xhixha motivon Laçin

Redon Xhixha ishte shumë afër shënimit të një goli fantastik në përballjen e javës së kaluar…

Starova s’mban sekrete: Në Izrael na duhet fat

Laçi do të luajë të enjten në Izrael ndaj Hapoel Ber Shevës në kuadër të ndeshjes…

VIDEO | Debutimi me Laçin dhe goli në kohë rekord, flet “bomberi” Nuabueze

Sulmuesit amerikano-nigerian, Kirian Nuabueze, iu deshën vetëm tri minuta për të shënuar golin e parë me…

Xhixha: Ishim më mirë, te traversa fati nuk ishte me mua

Redon Xhixhën e ndaloi vetëm traversa për të qenë heroi i Laçit ditën e sotme. 20-vjeçari…

VIDEO | Zemra e Laçit nuk mjafton, Ber Sheva i prish festën

Ka përfunduar në barazim 1 – 1 takimi i raundit të parë eliminator midis Laçit dhe…

Rinovim me peshë te Laçi, firmos talenti i sulmit

Laçi ka zyrtarizuar ditën e sotme rinovimin me sulmuesin Redon Xhixha. Futbollisti 20-vjeçar ka firmos një…

Ndeshje brenda grupit, te Laçi shkëlqen një brazilian

Laçi ka zhvilluar një ndeshje miqësore brenda grupit në kuadër të përgatitjeve për përballjen ndaj izraelitëve…

Selmani i prerë: Pa besim, s’kemi as pse hyjmë në fushë!

Portieri i kurbinasve do të ketë punë ndaj izraelitëve. Hapoel Ber Sheva ka marrë vlerësimin maksimal…

Lajm tragjik, ndërron jetë ish-futbollisti i Laçit

Ish-lojtari i Laçit, Amadu Boiro, ka ndërruar jetë. Lajmi bëhet i ditur nga mediet senegaleze, pa…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online