Browsing Tag

Keidi Bare

Manaj thumbon Baren: Na shih në TV!

Rei Manaj dhe Keidi Bare do vihen përballë njeri-tjetrit për herë të parë në jetën e tyre këtë fundjavë, teksa Albasete pret Malagën në kuadër të javës së parafundit të “Segunda Division”.  Malagës i duhet medoemos fitorja për të siguruar…

VIDEO | Karton i kuq dhe lot, ditë “jo” për Keidi Baren

Mesfushori i Malagës, Keidi Bare, është ndëshkuar me karton të kuq pas një ndërhyrje të rrezikshme të bërë të takimin e sotëm ndaj Real Oviedos. Në minutën e 29-të të takimit futbollisti shqiptar ngre këmbën në nivel me fytyrën e një…

Lila e Binaku s’ia dalin, ftohen 3 të tjerë në kombëtare

Kombëtarja ka zbritur në fushë dhe ka zhvillime sa i takon listës së lojtarëve të grumbulluar. Kështu, për shkaqe dëmtimesh kanë mbetur jashtë Andi Lila dhe Egzon Binaku. Trajneri Kristian Panuçi priste të bashkoheshin me ekipin edhe…

“Nis” karriera e Bares, më në fund titullar te Malaga

Ish-kapiteni i Shpresve, Keidi Bare u largua nga Atletiko Madridi në fillim të sezonit, ku u transferua te ekipi i Malagas. Edhe pse nuk i lejohej të luante, Malaga i siguroi shërbimet e tij dhe vendosi që ta lërë mesfushorin shqiptar te…

Kombëtarja, Atletiko dhe Malaga: analiza dhe objektivat e Bares

Nuk ka vend për emocione. Keidi Bare, kapiteni i Shqipërisë U21, do të jetë në fushë ndaj Spanjës. Ish-mesfushori i Atletikoës së Madridit ka provuar të luajë në gadishullin Iberik kundër disa prej lojtarëve që nesër në “Selman Stërmasi” do…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online