Browsing Tag

Kategori e Parë

Përgatitjet për kampionatin, Teuta gjen miqësoren e parë

Superiorja nis në fund të këtij muaji,ndërkohë që klubet e elitës po programojnë miqësoret që do të zhvillojnë këtë periudhë. Kukësi e Partizani kanë konfirmuar që fazën përgatitore do e zhvillojnë në Turqi dhe atje do përballen me klube të…