Troplini flet si kapiten: Erzeni e meriton Superioren, do bëjmë gjithçka!

Erzeni e nis me shumë ndryshime sezonin e ri, që nga shefi i klubit, ndryshim rrënjësor…

Tomori me presidencë të re, emërohet dhe administratori i klubit

Klubi i Tomorit ka ndryshuar presidencë. Ervin Demo ka marrë kreun e bashkisë së Beratit, duke…

Projektohen 3 përforcime te Apolonia, Mërgjyshi në mëdyshje

Gjatë kësaj vere nga skuadra e Apolonisë, janë larguar Prifti, Braka, Andoni dhe Buzi, ndërsa ata…

Tërbuni ruan kreun përballë Partizanit B, Dinamo triumfon kundër Vllaznisë

Në Kategorinë e Parë, kalendari vuri përballë dy nga ekipet më legjendare të futbollit shqiptar, Dinamon…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online