E ardhmja e Kasijas, Porto merr vendimin

Iker Kasijaj do vazhdojë të mbetet pjesë e skuadrës së Portos, por jo si futbollist. Klubi…

Kasijas del nga spitali, pranon dilemën e karrierës para gazetarëve

Iker Kasijas ka lënë ambientet e spitalit ku po qëndronte prej pesë ditësh për shkak se…

Rikthimi në fushë i Kasijas, mjekësia e ndarë në dy pjesë!

Iker Kasijas ia hodhi paq, e keqja u largua dhe ai ndihet më mirë. Po ashtu…

Kasijas një legjendë, thyen rekord në Champions League

Ata që janë thjeshtë dashamirës së futbollit e mbajnë mend Iker Kasijasin si pjesë të Realit…

Kasijas hyn në histori, dy dekada punë për të vendosur rekordin unik

Me aktivizimin në ndeshjen ndaj Shalkes, Iker Kasijas, vendos një rekord unik në botë e futbollit.…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online