Browsing Tag

Karton i Kuq

Video | Mbape protagonist te PSG-ja, gol dhe karton i kuq

PSG e mbylli me një fitore me rezultatin 2-4 transfertën ndaj Nimesit të sapo ngjitur në “Ligue 1”. Skuadra e Tomas Tuhel e mbylli pjesën e parë nën avantazhin e dy golave, por vendasit befasuan duke barazuar shifrat. Kilian Mbape ishte ai…