Sane “mollë sherri”, Rumenige ironizon: Ku di gjë Guardiola se çfarë ndodh?!

Bajerni nuk ndalet në ofensivën e tyre për të transferuar në Bavari Leroi Sane. Gjermanët e…

Rumenige: U habita për Nojer! Humels? Më i miri është te Bajerni

Karl Hainc Rumenige ka dalë sot para mediave dhe normalisht që ngacmimet kanë qenë të shumta.…

Hames bëhet “mollë sherri”, Hënes dhe Rumenige nuk pajtohen

Bajerni i Mynihut pagoi 12 milionë euro në gushtin e 2017-ës për ta huazuar për dy…

VIDEO | Goli i Pollozhanit? Shikoni çfarë perle i anulohej legjendës Rumenige!

Anulimi i golit të Artim Pollozhanit ka sjellë polemika të shumta. Në media ka pasur krahasime…

Rumenige e bën të qartë: Nuk dorëzohemi, Hadson-Odoi na intereson

Bajerni i Mynihut bëri çmos për të blerë kartonin e talentit anglez Kalum Hadson Odoi gjatë…

Goditja e parë e bujshme e merkatos, Bajerni “prenoton” një kampion bote

Disa muaj më parë drejtuesit e Bajernit të Mynihut deklaruar se nuk do kryenin shpenzime të…

Mundësia për t’u tërhequr, Rumenige karikon Koman: Ngrije kokën!

Sezoni nisi në mënyrën më të keqe për Kingsli Koman. Francezi i Bajernit të Mynihut pësoi…

Rumenige: Bëjmë merkato, Hames i mrekullueshëm! Kahn? Çështje personale…

Karl Hainc Rumenige ka folur për “Sport 1”, duke prekur tema të ndryshme. Shefi ekzekutiv i…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online