Interi nis shitjet, largohet sulmuesi francez

Interi ka zyrtarizuar shitjen e talentit francez Jan Karamoh te klubi i Parmës. Mëngjarashi i bashkohet…

Parma “tregon dhëmbët”: Vjen Zhervinjo, pritet dhe Karamoh

Te Parma po mundohen në maksimum për të siguruar qëndrimin në Serie A, pas tri promocioneve…

Inter i tejmbushur, tri opsione në tavolinë për talentin Karamoh

Interi ka kryer një ndër merkatot më të mira të historisë së saj. Skuadra nga Milano…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online