Jupi: Kosova ka entuziazëm në skuadër e publik, Shqipëria e ka humbur

Ish-trajneri i kombëtares U21 të Shqipërisë,  Redi Jupi, ka folur mbi ecurinë e mirë të përfaqësueses…

Tërbimi i Agim Canës dhe deklarata e Redi Jupit, flet kreu i FFK-së

Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi, ka qenë i ftuar në emisionin “Debat…

Jupi: Partizani e meriton plotësisht titullin, ja çfarë e nxori jashtë loje Kukësin

Ish-futbollisti i kombëtares shqiptare, Redi Jupi, komentoi sezonin e tanishëm të Kategorisë Superiore në studion e…

Jupi: Partizani as për vend të dytë, meritë e trajnerit! Teuta gaboi në janar

Ish-futbollisti i kombëtares shqiptare, Redi Jupi, ka analizuar ecurinë e disa skuadrave të Kategorisë Superiore në…

Jupi: Lenjani u nxitua! Strakosha? Vendimi i duhur, nga njeriu i gabuar

Ish-futbollisti i kombëtares shqiptare Redi Jupi kreu një analizë të ngjarjeve të fundit të kombëtares shqiptare.…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online