I ka mbaruar kontrata, Mata merr vendimin për të ardhmen

Mançester Junajtid, përtej lojtarëve të rinj që po merr, duhet t’i ndërthurë patjetër me individë me…

Goditje e Simeones, transferon yllin e Junajtid pa shpenzuar asnjë qindarkë

Te Mançester Junajtid janë disa lojtarë që nuk kanë rinovuar kontratën dhe pritet të largohen këtë…

Malkom nxirret në shitje, e zëvendëson ylli i Junajtid

Merkato e verës do të sjellë shumë ndryshme te skuadra e Barcelonës. Drejtuesit e kampionëve të…

Solskjaer zbulon sekretin e fitores: Ja si e “paralizuam” Çelsin

Dy golat e Herrerës dhe Pogbasë i dhuruan fitoren Mançester Junajtid përballë Çelsit në FA Cup.…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online