Napoli godet në merkato, rrëmben pikën kyçe të Atalantës!

Napoli ka dalë jashtë objektivave prej kohësh këtë sezon dhe vëmendja është e gjitha te merkatoja…

Iliçiç si Mesi e Aguero, shifrat janë ato që flasin më së miri!

Josip Iliçiç e ka shkruar emrin përkrah Lionel Mesit dhe Serxho Agueros, pasi së bashku janë…

VIDEO | Atalanta kundër Handanoviç, Inter inekzistent në 45 minutat e para

Interi po has shumë vështirësi për momentin ndaj Atalantës, teksa pjesa e parë është mbyllur 1-0,…

Tmerri dhe ankthet e Iliçiç: Mendova fundin, nuk e hiqja dot Astorin nga mendja!

Josip Iliçiç ishte shok skuadre te Fiorentina me Davide Astorin, i cili humbi jetën në mënyrë…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online