Browsing Tag

joan jordan

Emeri gjen pasuesin e Ramsejt, emër surprizë nga Spanja

Aron Ramsej do të jetë një lojtar i Juventusit duke nisur nga sezoni i ardhshëm, me Arsenalin që humbet një nga lojtarët më të rëndësishëm. Uellsiani aktivizohej prej gati një dekade në “Emirates Stadium” dhe tani “topçinjtë” do të kenë një…