Bejl qëndron, Reali ndryshon mendje dhe i mohon milionat e Kinës

Garet Bejl ka gjatë gjithë kësaj kohe që tenton të qëndrojë te Reali, ndërsa klubi spanjoll…

S’ka më dilema, Bejl merr valixhet dhe niset drejt Kinës si milioner

Zidan ja ka vënë vizën dhe Bejl do të largohet nga Reali. Klubet që interesohen për…

Bejl në Kinë? Gafat në Instagram i “vënë kapakun”

Gareth Bejl është pranë transferimit në kampionatin kinez. Sulmuesi uellsian kërkon largimin nga Real Madrid, por…

Nuk është në planet e Kontes, braziliani drejt milionave kineze

Me ardhjen e tij Antonio Konte i ka idetë e qarta. Ka piketuar lojtarët që mund…

Gjithçka për Interin, presidenti tundohet nga kjo ide!

Stiven Zhang është vetëm 26 vjeç, por kinezi mban postin e rëndë të presidentit të Interit,…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online