Browsing Tag

Jetmir Krasniqi

Partizani doli “huq”, mbrojtësi transferohet në Rumani

Partizani është ende në kërkim të dy lojtarëve për të mbyllur merkato. Një sulmues dhe një mbrojtës i djathtë synohen të merren. Një prej objektivave ishte mbrojtësi Jetmir Krasniqi, i cili ishte në kontratë me Luganon në Zvicër.…