VIDEO | Torino nderon Moretin,e mbyll me fitore kundër Lacios

Torino dhe Lacio i kishin ruajtur emocionet për pjesën e dytë në ndeshjen e fundit për…

Java e fundit e Serie A, njoftohen ndryshime për ditën dhe orën e ndeshjeve

Java e fundit e Serie A është padyshim e një rëndësie të veçantë, pasi kanë mbetur…

VIDEO | Më në fund mbaroi, Reali mbyll me humbje sezonin e tmerrshëm

Reali nuk ia doli ta mbyllë me sukses kampionatin spanjoll. 0-2 u mposhtën djemtë e Zidan…

VIDEO | Valencia në Champions, surpriza Getafe mjaftohet me Ligën e Europës

Valencia ia ka dalë të sigurojë një kualifikim të madh në Champions. Deri para pak javësh…

VIDEO | “Diktatura” e Bajernit vazhdon, vjen titulli i shtatë radhazi

Pasdite e mrekullueshme në Alianz Arena. Bajerni i Mynihut shkatërroi Ajntrahtin e Frankfurtit me rezultatin 5-1…

VIDEO | Mallkimi i kuq vazhdon, Siti fiton titullin me përmbysje

Tifozët e Liverpulit filluan të besonin se mrekullia mund të ndodhte pas avantazhit të Brajtonit, por…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online