Browsing Tag

Java e 21 e Bundesligës

VIDEO | Dramë në Dortmund, Hofenhejmi arrin të pamundurën!

Gola, spektakël dhe dramë në “Signul Iduna Park”. Borusia e Dortmundit dhe Hofenhajmi kanë zhvilluar një ndeshje të “çmendur” midis tyre. Takimi u mbyll në barazim 3-3, rezultat që gëzon tifozët e Bajernit të Mynihut. Vendasit udhëhiqnin…