Browsing Tag

Java e 15 e Serie A

Napoli “shpartallon” Frozinonen, blindohet vendi i dytë

Napoli ka siguruar tre pikët e radhës dhe vazhdon ndjekjen ndaj Juventusit. Ekipi i Ançelotit fitoi përballë Frozinones në shtëpi me rezultatin 4-0. Zielinsi dhe Ounas në pjesën e parë dhe një dygolësh i Milik e ngjitën Napolin në kuotën e…