Browsing Tag

java 5

Superiorja marshon, gjashtë të veçantat e javës!

Superiorja po “merr xhirot” e saj dhe ditën e djeshme u mbyll java e pestë. Rezultate surprizë, paraqitje të mira dhe jo të mira të skuadrave, por tanimë nuk kthehet asgjë pas. Edhe këtë javë Skënderbeu mbetet në krye të renditjes, kurse…

Laçi mbetet i pathyeshëm, Kastrioti merr një pikë shprese

Ka përfunduar ndeshja në Fushë Krujë mes Kastrioti dhe Laçit në shifrat 1-1. Vendosin golat e brazilianit Roxher dhe mbrojtësit Fangaj, në një ndeshje që prodhoi shumë kartonë dhe pak raste për shënim., Pjesa e parë prodhoi më shumë…

Akti i pestë i betejave, Superiorja me sfida interesante

Superiorja rikthehet të premten. Janë zhvilluar katër javë deri më tani dhe vetëm dy ekipe nuk njohin shijen e humbjes: Skënderbeu dhe Laçi. Korçarët kryesojnë renditjen dhe luajë të dielën. Si ndeshja kryesore është veçuar…