Browsing Tag

Japan

VIDEO | Mijoshi ndal Uruguain, polemika për një penallti

Uruguai dhe Japoni dhuruan spektakël, por në fund nuk kishte fitues. Një ndeshje me mjaft ritëm ,që përfundoi me rezultatin 2-2. Kombëtarja aziatike e pa veten dy herë në avantazh, por amerikano-latinët u kundërpërgjigjen dhe barazuan në të…