Browsing Tag

izzo

Arsenali e gjen mbrojtësin, gati firma me liderin e Torinos

Pas një sezoni të parë zhgënjyes në veri të Londrës, trajneri i Arsenalit, Unai Emeri, është vendosur për një mini-revolucion në mbrojtje dhe ka shënjestruar liderin e Torinos, Izo. Ky i fundit, së bashku me portierin Sirigu, ishin dy…