Browsing Tag

Isli Hidi

Hidi: Mosha nuk është problem, kam shumë për të dhënë!

Teuta ka zhvilluar një gjysmë sezoni në kufijtë e perfektes, teksa ndodhet plotësisht në garë për titullin kampion, kur një vit më parë në të njëjtën kohë, luftonte për mbijetesë. Një nga lojtarët më të rëndësishëm dhe më të spikatur në…

Titulli dhe sulmuesi më i mirë, Hidi flet “pa doreza”

Teuta e ka mbyllur pjesën e parë të sezonit në vendin e tretë në klasifikim dhe në kampin durrsak janë të kënaqur për atë që kanë arritur deri më tani. Vetë presidenti Edmond Hasanbelliu para pak kohësh deklaroi se objektivi janë Kupat e…

Hidi i paralajmëron të gjithë: Teuta, “kockë e fortë”

Isli Hidi është ai që do të mbrojë katërkëndëshin e Teutës këtë sezon. Elhan Kastrati dhe Shpëtim Moçka janë larguar, ndërkohë që durrsakët gjetën zgjidhjet duke afruar ish-portierin e Kombëtares, që prej vitesh ishte i angazhuar në Qipro.…