Browsing Tag

Hugo Lloris

Loris del në mbrojtje të Pogba: Nuk është faji i tij!

Pol Pogba duket se nuk po e shfaq veten si duhet në këtë fillim sezoni me Mançester Junajtid. Kritikat për francezin kanë qenë të shumta, por dhe marrëdhënia me trajnerin Murinjo ka qenë në tone mjaft të ashpra. Francezi gjithashtu nuk…