Browsing Tag

Heung Min Son

Bajern kërkon të rikthejë në Bundesligë yllin e Totenhem

Bajern Mynih vijon dominimin në Bundesligë dhe duket se do të jetë përsëri viti i tyre në futbollin gjerman. 3 ndeshje të zhvilluara, 9 pikë të plota për bavarezët duke shtuar këtu dhe një fitore në kupë 0-1. Në vitet e fundit, sidomos…

Kjo video po bën xhiron e botës, çfarë numri i Son!

Korea e Jugut zhvilloi një miqësore me Kilin dhe barazoi pa gola, por ajo që mund të veçohet nga ai takim është një numër i kapitenit Heung-Min Son. Lojtari i Totenhem dhuroi spektakël që në fillim të ndeshjes. Pasi arriti t’i shpëtojë…