Kjo video po bën xhiron e botës, çfarë numri i Son!

0

Korea e Jugut zhvilloi një miqësore me Kilin dhe barazoi pa gola, por ajo që mund të veçohet nga ai takim është një numër i kapitenit Heung-Min Son. Lojtari i Totenhem dhuroi spektakël që në fillim të ndeshjes.

Pasi arriti t’i shpëtojë sparkatës së Arturo Vidal, Son i bëri “tunel” Diego Valdes. E bukura nuk ishte kjo, por mënyra se si sulmuesi i Koresë ja kaloi topin poshtë këmbëve kundërshtarit.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.