Browsing Tag

Hernan Crespo

Krespo i bindur: Piatek është Shevçenko i ri, ju tregoj pse

Kristof Piatek tregoi përballë Napolit që 13 golat e shënuar në kampionat me Xhenoan nuk ishin rastësi. Debutim i shkëlqyer me Milanin për sulmuesin polak, i cili shënoi një dygolësh shumë të bukur kundër Napolit dhe dërgoi kuqezinjtë në…