Browsing Tag

Hektor Idrizaj

Atanda nuk duket, disa surpriza te Partizani

Partizani ka zbritur në fushë, por trajneri i ri ende. Seanca është drejtuar nga Korado Sakone, ndërkohë që grupi i të kuqve nuk ishte i plotë. Jasir Asani ishte lojtari që binte në sy me mungesën e tij. Sulmuesi anësor marton vëllain e tij…

Derbi nuk kalon pa pasoja, mbrojtësi i Partizanit mbyll sezonin

Lojtari i Partizant, Hektor Idrizaj, pësoi një dëmtim të rëndë gjatë derbit me Tiranën. Mbrojtësi vlonjat u dërgua menjëherë në spital për të marrë ndihmë të specializuar mjekësore për dëmtimin në kupën e gjurit. Në një njoftim të bërë…

E papritur në derbi, ambulanca çon lojtarin në spital

Mbrojtësi i Partizanit, Hektor Idrizaj, ka lënë fushën e lojës në minutën 57-të pas një dëmtimi në gju. Futbollisti vlonjat është çuar menjëherë me barrelë drejt ambulancës ku më pas është transportuar në spital për të marrë ndihmë të…

Partizani këmbëngul, marrëveshje me mbrojtësin vlonjat

Tashmë është çështje orësh dhe Partizani do të bëhet me mbrojtës të ri. Të kuqtë kanë ditë që bisedojnë me Kamzën dhe Hektor Idrizajn dhe me mbrojtësin e kanë arritur me kohë marrëveshjen verbale. Kamza vazhdon të rezistojë, sepse kërkon…

Shkurtaj-Idrizaj, dyshja që zgjidh hallet e Superiores

Merkato ka nisur, edhe pse nga 1 janari klubet do të kenë të drejtën për të regjistruar afrimet e bëra. Drejtuesit e klubeve të Superiores po mundohen t’i mbyllin sa më shpejt marrëveshjet me lojtarë që duan, sidomos ato klube që fazën do e…

Partizani do Idrizajn? Presidenti Qarri u tregon kushtin

Hektor Idrizaj është objektiv i Partizanit. Trajneri Skënder Gega do nën urdhrat e tij një mbrojtës të djathtë, pasi aktualisht ka në dispozicion vetëm Labinot Ibrahimin. Vlonjati i Kamzës është në listën e dëshirave të të kuqve dhe mes…

Idrizaj: Fitorja “oksigjen” për ne, luaj kudo për ekipin

Hektor Idrizaj, mbrojtësi vlonjat i Kamzës, luajti në disa pozicione ndaj Luftëtarit për shkak të problemeve që skuadra e tij pati prej dëmtimeve. Për të nuk ka rëndësi shumë se ku luan dhe këtë e shprehu hapur në prononcimin e dhënë në

Partizani dhe lideri i Kamzës, Idrizaj “hap kartat”

Në Kamzë sigurisht që janë të kënaqur pas fitores me Tiranën. Hektor Idrizaj, vlonjati i pozicionuar në të majtë të mbrojtjes, tregon se mangësitë që kishin i mbuluan me shpirtin luftarak që treguan në fushën e blertë. “Fillimi i mbarë…