Browsing Tag

Hamed Traore

Pogba? Jo, Juventusi synon pasardhësin e francezit

Hamed Traore është ylli, që e bën Juventusin të heqë dorë nga Pol Pogba. Ky i fundit mund të rikthehet në shtëpinë bardhezi, por asgjë nuk duket e lehtë. Çmimi i lartë i tij dhe futja e Real Madridit në garë i dërgon drejtuesit e klubit…