Këshillat e Salihit dhe elozhet e trajnerit, Balaj flet para austriakëve

Debutimi i Bekim Balajt në kampionatin austriak nuk mund të kishte shkuar më mirë. Sulmuesit shkodran…

Salihi: Përgjegjësi e madhe, fat të punoj me Rejën

Hamdi Salihi e ka mbyllur me futbollin e luajtur, por do të mbetet në të njëjtën…

Rrugëtimi i njeriut që foli me gola, rrëfim unik i Hamdi Salihit

“Kisha kohë që e kisha menduar këtë gjë dhe po e përgatisja veten, por tani që…

Mirënjohja e Vllaznisë: Ditë e veçantë, krenar për Hamdi Salihin

Hamdi Salihi vendosi t’i japë fund karrierës fantastike që ka zhvilluar. Shkodrani 35-vjeçari i emocionoi të…

Klube, futbollistë e tifozë: Të gjithë në këmbë për Hamdi Salihin!

Hamdi Salihi luan sot ndeshjen e fundit me Nojshtat, ndërkohë që shkodrani i sulmit e ka…

VIDEO | Memushaj është “njeriu asist”, Salihi takohet me fushën dhe golin

Ledian Memushaj vazhdon të asistojë në Serie B dhe është në krye të listës së lojtarëve…

Salihi: Kam oferta, po mendoj ta mbyll me futbollin

Hamdi Salihi në fund të sezonit me shumë mundësi do e mbyllë me futbollin e luajtur.…

Salihi: Vllaznia, shkolla më e mirë për një futbollist! Ju tregoj pse!

Bashkia Shkodër nderoi një ditë më parë sportistët e qytetit verior dhe në ceremoninë e zhvilluar…

Nojshtadi mposht Hornin, Salihi rikthehet te goli

Hamdi Salihi është rikthyer te goli, në fitoren e Nojshtadit kundër Hornit. Sulmuesi shkodran shënoi golin…

Humbasin Salihi e Grezda, tifozët e Reinxhërs godasin anësorin

Një fundjavë aspak pozitive për Hamdi Salihin dhe ekipin e tij. Nojshtadi humbi në shtëpi përballë…

VIDEO | Salihi dhe Soue, golat “korçarë” në Kupë

Të dy kanë fituar “Këpucën e Artë” në Superiore dhe e përbashkëta është se e kanë…

Salihi ritakohet me golin, Viner Nojshtad merr fitoren e parë

Hamdi Salihi është 34 vjeç dhe jo vetëm që shënon gola, por luan rregullisht, duke treguar…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online