Browsing Tag

Hair Zeqiri

E mendonte prej kohësh, Hair Zeqiri lë futbollin

Arriti të kapë edhe kombëtaren dhe shihej si një nga mesfushorët më të mirë në Shqipëri. Produkt i Flamurtarit, ku luajti në një moshë të re. Pesë vite në elitë dhe më pas u transferua në Turqi te turqit e Rizespor. Nuk rezistoi shumë…