Browsing Tag

Gyndogan

Pëlqehen dy lojtarë të Guardiolës, Interi hedh hapin e parë

Interi është shumë pranë kualifikimit në Champions Ligë. Diçka e tillë do të thotë rritje e të ardhurave dhe më shumë merkato. Marota dhe Auzilio po bëjnë maksimumin për të përforcuar ekipin. Drejtuesit kanë piketuar dy lojtarë, të cilët…

Gyndogan i qetë: Mund të kthehem i buzëqeshur në shtëpi!

Eliminimi nga Kupa e Botës në fazën e grupeve sigurisht që u përjetua keq në Gjermani. gjithashtu pati edhe çështje të tjera, teksa ajo e lojtarëve me kombësi të tjera ishte nga më të ndjeshmet. Mesut Ozil u largua nga kombëtarja dhe shkoi…