Browsing Tag

Guendouzi

Genduzi flet për incidentin me Felainin: Është xheloz!

Në mesjavë, konkretisht mbrëmjen e së mërkurës, Mançester Junajtid dhe Arsenali u ndanë në një barazim spektakolar 2-2, në ndeshjen e luajtur në “Old Traford”. Sfida ishte mjaft e luftuar dhe me shumë duele, teksa mbi të gjithë spikati…