Browsing Tag

grasshopers

Ajeti gol jetik për Grasshopersin, Zumberi debuton si titullar

Arlind Ajeti ka shënuar golin e parë me fanellën e Grasshopersit në takimin kundër Tunit të vendit të dytë. Goli i qendërmbrojtësit shqiptar rezultoi vendimtar pasi takimi u mbyll barazim 1 – 1, çka i siguroi Grasshipersit një pikë që do…

Tarashaj gjen golin, shiu i “mohon” fitoren Shkëndijës

Grasshopers ka zhvilluar dy ndeshje miqësore sot. Njëri takim u zhvillua ndaj gjermanëve të Chemnitzer dhe në këtë sfidë u aktivizuan ata që kanë pasur më pak minuta, apo që vijnë nga dëmtimet. Në fushë ishte edhe sulmuesi shqiptar Shani…