Browsing Tag

Goztepe

Sokol Cikalleshi, rikthim pas… 45 ditësh

Sokol Cikalleshi është në kërkim të golit të parë sezonal. E nisi kampionatin në ligën e parë me Osmanlispor dhe më pas u transferua te Gëztepe. Dëmtimet e kanë penalizuar dhe deri më tani ka luajtur vetëm tre ndeshje. Të fundit e kishte…

Zyrtare/ Cikalleshi ndërron fanellë, mbetet në Turqi

Sokol Cikalleshi rikthehet të luajë në Superligën turke. Sulmuesi kavajas është zyrtarizuar pak momente më parë nga skuadra e Gëztepes. Futbollisti i kombëtares tonë është huazuar për një sezon te klubi nga qyteti i Izmirit. Në njoftimin…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online