Browsing Tag

Giovanni Di Lorenzo

Goditja e Napolit, zyrtarizon pasardhësin e Hysajt

Xhovani Di Lorenco është një futbollist i Napolit. 25-vjeçari vjen nga Empoli dhe aktivizohet në rolin e mbrojtësit e mesfushorit të djathtë si dhe bën mirë edhe qendërmbrojtësin. Lojtari kreu vizitat mjekësore javën e kaluar, ndërsa sot…