Browsing Tag

Gilardino

Xhilardino “ul qepenin”, nuk ka më futboll për sulmuesin

Alberto Xhilardino e ka ndarë mendjen dhe do ta mbyllë me futbollin e luajtur. Tashmë 36 vjeç, sulmuesi, edhe pse iu bashkua Piaçenzës, italiani është menduar mirë dhe sipas “Gazetta dello Sport” Xhilardino po sheh të ndjekë rrugën e…