Browsing Tag

Gigi Becali

I çmenduri Bekali: “Femrat në futboll? Vepër e djallit”

Presidenti i Steauas së Bukureshtit, Xhixhi Bekali, është një ndër personazhet më të përfolur në Rumani dhe jo vetëm, teksa shpeshherë, jep deklarata të pazakonta. Diçka e tillë, ka ndodhur përsëri, ku rumuni ka folur për mediat vendase…