Browsing Tag

Giannis Antetokounmpo

Gjiganti Janis, kush është basketbollisti që mahniti NBA?

Janis Antetokounpo u shpall lojtari më i mirë në NBA këtë sezon, me basketbollistin grek që i mahniti të gjithë me paraqtijet e tij. 24-vjeçari u vlerësua me çmimin më të lartë individual në basketbollin amerikan dhe për momentin, është në…

VIDEO | Raptors nuk rezistojnë dot, Giannis i papërmbajtshëm

Milwaukee Bucks kërkon të mbyllë llogaritë sa më shpejt, teksa ka fituar edhe ndeshjen e dytë ndaj Toronto Raptors me shifrat 125-103. Kanadezët bënë më mirë vetëm në periodën e tretë, që ishte e pamjaftueshme për të shmangur humbjen. Bucks…