Browsing Tag

genadi golovkin

Golovkin rikthehet në ring, e sfidon boksieri amerikan

Boksieri kazak Gennady Golovkin do rikthehet në ring më datë 8 qershor. Kundërshtari i 36-vjeçarit do të jetë boksieri amerikan Brandon Adams, i cili ka një rekord prej 21 fitoresh dhe dy humbjesh. Ky do të jetë rikthimi i Golovkin në…