Garsia jep dorëheqjen, Marseja futet në kërkim

Rudi Garsia nuk do të jetë më trajner i Olimpikut të Marsejës. Tekniku francez komunikoi vendimin…

Arrihet marrëveshja, Garsia ndeshet ndaj Spens në muajin mars

Është arritur më në fund marrëveshja për duelin midis boksierëve Eroll Spens dhe Majki Garsia. Në…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online