Zyrtare: Xhejms në Izrael, Gabala lë “thatë” Skënderbeun

Sodiq Atanda zgjodhi të transferohej në Izrael këtë verë, duke lënë skuadrën e Partizanit. Më parë…

Gola dhe luftarak, ish-ylli i Skënderbeut në formacionin e vitit

Një nga futbollistët më të mirë që ka luajtur ndonjëherë në Superiore, është padiskutim Xhemjs Adeniji.…

VIDEO | Xhejms dhe Lilaj festojnë Europën, Vejle e Ramadanit në ‘greminë’

Sabien Lilaj dhe Xhejms Adeniji kanë arritur të shpallen fitues të Kupës së Azerbaixhanit me Gabalën.…

VIDEO | Xhejms e Lilaj mundin Karabagun, nigeriani sërish vendimtar me gol

Gabala ka mundur Karabagun në takimin e parë të gjysmëfinales së Kupës së  Azerbajxhanit. Dy “ish”-ët…

VIDEO | Goleador me dy shifra, Xhejms e ka të lehtë në Azerbaixhan

Ish-futbollisti i Skënderbeut, Xhejms Adeniji, vazhdon të bëjë paraqitje të mira me skuadrën e Gabalas në…

Gol fitoreje për Xhejmsin, vetëm barazim për Manajn e Mavrajn

Gabala siguroi një fitore në transfertë kundër vendit të fundit. Ekipi i Sabien Lilajt (nuk ishte…

VIDEO | Gol Superioreje në Azerbajxhan, Alijev-Xhejms një dyshe perfekte

Te skuadra e Gabalës, që militon në elitën e Azerbajxhanit, aktivizohen dy ish-futbollistë të Superiore, Rauf…

VIDEO | Gol për ditëlindje, Xhejms kalon Gabalën në gjysmëfinale

Xhejms Adeniji nuk ndalet dhe shënon sërish për ekipin e Gabalës. Sulmuesi nigerian ishte autori i…

Agolli e Arapi i japin fund pritjes, Lilaj e Xhejms luajnë 33 minutat e mjegullës

Ansi Agolli është rikthyer të luajëm e skuadrën e Karabag pas një pritje 2 mujore. Mëngjarashi…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online