Frashëri njofton ndarjen: Kam qenë pjesë e një familje

Pas dy vitesh te skuadra e Kukësit, Stivi Frashëri, ka mbyllur bashkëpunimin me klubin verilindor. Me…

Vetëm pesë ditë te Kukësi, shtohen problemet për Duron

Shpëtim Duro u zyrtarizua si trajneri i ri i Kukësit me datë 25 korrik dhe vetëm…

Merkato te Partizani, Duro ka një kërkesë për Kukësin

Shpëtim Duro është vënë në kërkim të një portieri për Kukësin. Largimi i Stivi Frashërit nga…

Nuk ka më dilema, Frashëri njofton ndarjen me Kukësin

Po flitej prej ditësh për një largim të Stivi Frashërit nga skuadra e Kukësit dhe tashmë…

Kukës “gjysmak”, nuk dalin në stërvitje 6 titullarët e skuadrës

Sot, Kukësi ka ka kryer seancën e parë stërvitore pas eliminimit në Europa League. Tashmë me…

E ardhmja e Frashërit, Kukësi ka një rival serioz

Skuadra e Kukësit po pëson shumë ndryshime këtë merkato, jo vetëm brenda skuadrës, por dhe në…

Futbolli shqiptar humb një legjendë, “shuhet” Fatmir Frashëri

Sot, Fatmir Frashëri është ndarë nga jeta. Figura e shquar e futbollit shqiptar i ka dhënë…

Mesazhi enigmatik i Kordeiros, çfarë ka dashur ti thotë Frashërit?

Futbollisti i Kukësit, Uilliam Kordeiro dhe ai i Teutës, Erlis Frashëri u ndëshkuan me karton të…

Frashëri: S’jam i kënaqur nga vetja, Kukësin e eliminojmë

Fitorja ndaj Kastriotit ka ngritur moralin te skuadra e Teutës. Në emisionin “Gol pas Goli” në…

Frashëri flet si “ish”: Kundër Kamzës për triumf, mbetemi te Europa

Mbrojtësi i Teutës, Erlis Frashëri do të luajë si një “ish” në sfidën e radhës të…

FOTO | Lëvizjet te Kamza, tashmë gjithçka zyrtarizohet

Edhe pse kanë qarkulluar si lajme dhe gjithçka ka qenë e sigurt, afrimi i Shalës dhe…

Gjoka: Pa Frashërin e vështirë, ja si shpëton Kamza

Trajneri i Kamzës Ernest Gjoka ka përpara vetes një mision të vështirë, teksa duhet të shmangë…

Frashëri: Rikthehem te Teuta për projektin ambicioz. Titulli? Pse jo

Mbrojtësi i ri i Teutës, Erlis Frashëri foli për “Supersport” për zgjedhjen e tij. Pak ditë…

Shkëmbi: Në verë s’na shkonte mendja te vendi i parë, ja me kë po bisedojmë

Teuta ka qenë një ndër ekipet surprizë të këtij sezoni. Skuadra durrsake i ka mbyllur gjysmën…

Sakrifica e Frashërit dhe nxitimi i Kukësit

Stivi Frashëri nuk u aktivizua në tre ndeshjet e fundit të kampionatit, me gardianin që u…

Frashëri prezantohet te Kukësi: Gati, sa herë të më kërkohet

Stivi Frashëri është tashmë pjesë e Kukësit dhe klubi kampion e ka prezantuar zyrtarisht, duke shtuar…

Kukësi shton radhët, merr edhe Stivi Frashërin

Sikur të mos mjaftonte rinovimi me Enea Koliçin, një ndër portierët më cilësorë në Superiore, Kukësi…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online